Browsed by
Miesiąc: Marzec 2018

Mistrzostwa Polski Juniorów w Brydżu Sportowym

Uczennica naszej szkoły Alicja Jaskulecka uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Juniorów w Brydżu Sportowym, które odbyły się w Warszawie w dniach 9-11.03.2018 r. Zdobyła złoty medal w kategorii dziewcząt (grając w parze z Alicją Myśliwiec z Bolesławca oraz brązowy medal w kategorii par mieszanych (mikstowych) wraz z Krystianem Bączkiem z Warszawy. Ponadto zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Mistrzostw.

Licealiada 2018 – siatkówka

W dniu 08.03.2018r. w Hali MOSiR odbyły się dwa ważne dla naszej szkoły mecze siatkówki w turnieju Licealiada Miasta Lublin. Reprezentacja chłopców prowadzona przez prof. Mirę Wiśniewską rozegrała mecz z reprezentacją II LO im. Jana Hetmana Zamoyskiego, wygrała i zajęła III miejsce.

Naszą szkołę w turnieju reprezentowali: Kacper Sadowski, Adam Ryl, Jakub Gontarz, Bartłomiej Augustyniak, Arkadiusz Zawadzki, Krystian Grabowski, Wojciech Dołęga, Filip Suszek, Radosław Jurecki, Jan Wójtowicz i Hubert Wolszczak.

Reprezentacja dziewcząt pod opieką prof. Adama Wawrzyniaka zmierzyła się z reprezentacją Zespołu Szkół nr 5 im Jana Pawła II. Mecz zakończył się zwycięstwem ZS nr 5. Tym samym dziewczęta z naszej szkoły zajęły IV miejsce.

Reprezentantkami naszej szkoły w turnieju były: Zuzanna Bartyzel, Agnieszka Blacha, Martyna Iwaniec, Julia Jaworska, Weronika Jaworska, Dominika Lipska, Zuzanna Paszt, Julia Radziejewska, Dominika Suśniak, Katarzyna Sygnowska, Martyna Wojciechowska i Aleksandra Dudzińska