Licealiada 2018 – siatkówka

Licealiada 2018 – siatkówka

W dniu 08.03.2018r. w Hali MOSiR odbyły się dwa ważne dla naszej szkoły mecze siatkówki w turnieju Licealiada Miasta Lublin. Reprezentacja chłopców prowadzona przez prof. Mirę Wiśniewską rozegrała mecz z reprezentacją II LO im. Jana Hetmana Zamoyskiego, wygrała i zajęła III miejsce.

Naszą szkołę w turnieju reprezentowali: Kacper Sadowski, Adam Ryl, Jakub Gontarz, Bartłomiej Augustyniak, Arkadiusz Zawadzki, Krystian Grabowski, Wojciech Dołęga, Filip Suszek, Radosław Jurecki, Jan Wójtowicz i Hubert Wolszczak.

Reprezentacja dziewcząt pod opieką prof. Adama Wawrzyniaka zmierzyła się z reprezentacją Zespołu Szkół nr 5 im Jana Pawła II. Mecz zakończył się zwycięstwem ZS nr 5. Tym samym dziewczęta z naszej szkoły zajęły IV miejsce.

Reprezentantkami naszej szkoły w turnieju były: Zuzanna Bartyzel, Agnieszka Blacha, Martyna Iwaniec, Julia Jaworska, Weronika Jaworska, Dominika Lipska, Zuzanna Paszt, Julia Radziejewska, Dominika Suśniak, Katarzyna Sygnowska, Martyna Wojciechowska i Aleksandra Dudzińska

Gratulujemy osiągniętych wyników!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.